Se společností CENTERNET jsme již letití partneři. Centernet je radiokomunikační společnost, ve které působí experti v tomto oboru. Hlavní činností společnosti je pronájem a prodej hlasových služeb v provozovaných rádiových sítích Motorola. Mezi další činnosti patří prodej, servis a půjčování radiokomunikační techniky a mnoho dalšího. Společnost CENTERNET je naším partnerem a generálním dodavatelem. Velmi si vážíme naší spolupráce a že jsme partneři CENTERNETU a všem ze společnosti děkujeme.

www.centernet.cz

________________________________________________________________________________

Společnost SEVEN PROMOTION působí na reklamním trhu od roku 1993. Mají ve svém portfoliu mnoho velkých a úspěšných projektů a realizací, které buď budovali ve vlastní režii, podíleli se na jejich vzniku nebo na nich působí jakožto producenti. Veškeré aktivity realizují jako „rodinná firma“ a tím pádem garantují osobní přístup a invenci. Díky rozsáhlému zázemí a dopravní a manipulační technice má celý tým velkou „akceschopnost“ a flexibilitu. Pro své klienty jsou k dispozici 24/7. Push2Talk se setkává se Seven Promotion na různých projektech již řádku let a z našeho pohledu byla spolupráce vždy bezproblémová a s nejlepšími výsledky, za což Seven Promotion děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

www.sevenpromotion.com

________________________________________________________________________________

Richard Mošna je super chlapík, který je vždy ochoten každému pomoci, je kamarádský, skromný, nemá pud sebezáchovy a nezná pocit strachu. I to je důvodem toho, že je součástí světové špičky „stuntriderů“ na čtyřkolce a na jeho show je to opravdu vidět. Mimo to Richard podporuje dobročinnost v různých podobách. Push2Talk je hrdým Richardovým partnerem, snažíme se ho podporovat, Richard podporuje nás, jsme členy jeho týmu a na jeho vystoupeních působíme s mikrofonem v ruce.

www.richardmosna.cz

________________________________________________________________________________

Pavel Slanovodský je odborníkem na Webové prezentace (CMS WordPress, Joomla, Get Simple, Opencart), na tiskový marketing (katalogy, letáky, vizitky a vše co k tomu patří) a v neposlední řadě na IT softwarovou a hardwarovou podporu (i vzdáleně přes TeamViewer nebo Chrome Remote Desktop). Pavel je velmi flexibilní a akceschopný chlapík, pro něhož je charakteristická snaha docílit vždy nejlepšího výsledku a nepřestává, dokud výsledku nedosáhne. Moc Pavlovi děkujeme za jeho podporu a pomoc s webem a marketingem.

www.slanovodsky.cz

________________________________________________________________________________

Záchranáři Žatec, z.s. sdružuje lidi se zájmem o problematiku předlékařské první pomoci i jiných forem záchrany a ochrany obyvatel. Portfolio jejich činností je velmi obsáhlé a všechny činnosti mají společného jmenovatele: Pomoc druhým! Členy organizace jsou jak profesionální zdravotníci či členové záchranných složek, tak laici se zájmem o první pomoc a záchranářství, kteří projdou odbornou přípravou jako čekatelé. Push2Talk spolupracuje s organizací Záchranáři Žatec již několik let a našeho partnerství si velice vážíme. Na akcích, které zajišťujeme společně dispečersky i zdravotnicky, neustále vyvíjíme nové a efektivnější metody naší spolupráce. V souhrnu řečeno je to skupina energických lidí a všichni z nich jsou velmi ochotní a zapálení do pomáhání druhým.

www.zachranari-zatec.org

________________________________________________________________________________

SiX-3 Czech Racing Team je velmi úspěšný závodní tým působící v seriálu Mezinárodního Mistrovství České Republiky čtyřkolek a sidecar a v seriálu Mezinárodního Mistrovství Evropy. Push2Talk týmu zajišťuje komunikaci během závodů a nově pod značkou Push2Film i videoprodukční práce. Naše partnerství jsme zahájili v druhé polovině roku 2020 a doufáme v dlouhou a perfektní spolupráci.

www.six3.cz