Letecké práce

Pod značkou Push2Film provádíme letecké práce v podobě monitoringu oblastí, natáčení, fotografování a případně následné postprodukce. V našem týmu máme licencované piloty, disponujeme povolením k provozování leteckých prací a létáme především bezpečně, podle předpisů a legálně. Létáme strojem DJI Mavic 2 Zoom. Předběžná cenová nabídka je samozřejmostí a poptávka je třeba vznést včas – posouzení oblasti, kde je požadováno létat a případné vyřízení povolení k létání v dané oblasti si žádá dostatek času vzhledem k tomu, že povolení vyřizujeme oficiální cestou s úřadem pro civilní letectví .


Diagnostika areálů

Areál osobně navštívíme, prohlédneme, naměříme signál a otestujeme spojení a samozřejmě přezkoumáme všechny náležité aspekty nezbytné pro požadovaný rozsah služeb a ve smluveném termínu dodáme naše vyjádření a odpovídající návrh řešení.


Pronájem soukromých frekvencí

V případě větších akcí se téměř pokaždé na jednom místě setká vícero na sobě nezávislých pracovních skupin, které používají radiostanice naprogramované zpravidla na sdílené frekvence, případně v blízkém sousedství se může nacházet jakýkoliv jiný zdroj vytížení těchto frekvencí. Jakožto prevenci tomuto jevu a zajištění 5 – 15 nerušených hovorových skupin zřizujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem privátních frekvencí pro větší a vícedenní události, kde má komunikace vyšší prioritu.


Komplexní služby k pronájmu radiostanic

Radiostanice Vám nejen pronajmeme, ale rádi i dovezeme na smluvené místo, zaškolíme Vás k obsluze, připravíme identifikační a informativní štítky na radiostanice, nakonfigurujeme frekvence a hovorové skupiny a další.


Zdravotnické zajištění

Prostřednictvím našeho partnera – Záchranáři Žatec z.s. zajišťujeme události po zdravotnické stránce. Rozsah služeb je široký, počínaje zdravotnickými hlídkami v počtu jedinců až po komplexní zajištění akce v podobě plně vybavených zdravotnických stanovišť včetně vlastních sanitních vozů, čtyřkolky pro rychlý zásah doktora, vlastní telefonní linkou pro přivolání našich zdravotníků a kooperace se záchrannou službou v místě konání akce. Díky zkušenostem, vybavení, spolupráci s mobilním dispečerem a GPS navigacím připraveným dle parametrů a lokací daných akcí máme dojezd k pacientům v řádu desítek sekund až jednotek minut i v areálech o více jak 20 tis. lidí. Zajištění Vám rádi navrhneme na míru včetně cenové kalkulace.


Elektrifikace areálů

Krátkodobá i dlouhodobá elektrifikace z pevné sítě nebo pomocí agregátů. Naši partneři mají letité zkušenosti v tomto oboru. Provedou s Vámi konzultaci, návrh řešení, cenovou nabídku atd.