Mobilní dispečink

Mobilní dispečink zahrnuje především péči o komunikaci. Dále zahrnuje sběr a distribuci informací, nabíjení a evidenci radiostanic, evidenci materiálu a vozových parků apod.

V praxi to znamená, že umíme “ na zelené louce “ vybudovat mobilní komunikační středisko. To může být obsazeno až několika profesionálními dispečery v libovolném časovém rozsahu, tzn. i nonstop. Dispečeři se starají o komunikaci, o dění na frekvencích, monitoring počasí a sbírají a rozdělují informace. Od roku 2019 nově dokážeme díky licencovaným a školeným pilotům bezpilotních systémů zajistit i monitorovací lety nad předem určenými areály atd.

Toto komunikační středisko je vybaveno moderní technikou, především stacionárními radiostanicemi. Ty mají díky vhodnému umístění antén lepší příjem i vysílání a dokážou si tím pádem poradit i s provozem za podmínek s nižším signálem. Mobilní dispečink zahrnuje velkou škálu služeb, kterou jsme schopni a ochotni poskytnout. Dokáže zabezpečit i rozsáhlé akce a projekty (viz reference). V praxi se kromě výše zmíněných činností staráme např. o vozové parky, sklady, archivaci informací atd.

Sazba za provoz dispečinku začíná na 3500 Kč / den bez DPH a její výše se odvíjí od množství poskytovaných služeb a počtu dispečerů. Na každou plánovanou událost rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku, návrh projektu a služeb a zajistíme vše potřebné. Vzhledem k tomu, že klademe veliký důraz na kvalitu našich služeb, tak je nezbytně nutné poptat dispečink minimálně 2 měsíce před začátkem plánované události, abychom měli dostatek času na návrh projektu a sběr potřebných informací. Mobilní dispečink může být jako doplňkovou službou k pronájmu vysílaček, ale může být i službou samostatnou. V praxi realizujeme akce s našim, ale i s „cizím“ vybavením. V případě dotazů či zájmu se nebojte nás kontaktovat. Dotazy rádi zodpovíme a vypracujeme individuální cenovou nabídku s návrhem řešení.

Mobilní dispečink je sestaven ze 100 procent mobilním vybavením
Mobilní dispečink je sestaven ze 100 procent mobilním vybavením
Mobilní dispečink je sestaven ze 100 procent mobilním vybavením